KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11876029
nr 1187 6029
Oidentifierad konstnär. Möjligen Vasilij Vasiljevic Vereschagin, Kvinnostudie, Monogramsignerad BB. 1800-tal. Olja på pannå, 27x19 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 28 maj 2018
kl 20:59:44
24/5 18:40:54
3.000 kr
26/5 10:48:04
- Klassiska
28 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska